animka


Kontakt
tel. 
kom. 
kom. 

Godziny otwarcia
  Pn-Pt: 8:00-16:00
 

banner

banner

Prostowanie felg

Jak nasze drogi wyglądają, sami wiemy!!
Dlatego z powodu złej nawierzchni tak często wpadamy w dziury i wyrwy krzywiąc felgi i niszcząc opony. Nie koniecznie jednak trzeba kupować nowe felgi, oferujemy państwu możliwość naprawienia felg.


Nasz zakład już od paru lat świadczy usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Nasze doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na kompleksową naprawę wszystkich felg samochodowych. Nowością w naszej ofercie jest spawanie aluminium.


Jakie felgi naprawiamy?
Prostujemy felgi samochodowe, stalowe i aluminiowe. Zależnie od uszkodzenia felgi wymagają większych lub mniejszych napraw, które odpowiednio zajmują mniej lub więcej czasu. Również te duże uszkodzenia są do naprawienia o ile felga nie została uszkodzona w osi.

Cena naprawy felgi jest uzależniona od uszkodzenia i wielkości felgi, nie jesteśmy w stanie wycenić kosztu naprawy bez uprzedniego obejrzenia uszkodzonej felgi. Wyceny napraw felg prowadzimy non stop w godzinach urzędowania serwisu, jest to usługa bezpłatna.

Nie prostujemy wszystkich felg ze względów bezpieczeństwa, nie podejmujemy się naprawy takich felg, które mogą być zagrożeniem w użytkowaniu i nie jesteśmy pewni ich dalszej eksploatacji.


Dodatkowo oferujemy Państwu pełen zakres usług oponiarskich


Jak odzyskać pieniądze na tzw. "dziure"!!

1.Pozostać na miejscu, nie oddalać się, nie wymieniać uszkodzonego koła na zapasowe przed przyjazdem Policji lub innych służb(np. straż miejska)
2.Jeżeli istnieje możliwość to wykonać parę zdjęć uszkodzenia oraz dziurę w jezdni.
3.Wezwać policję, lub inne służby, np. straż miejską. (przydatny jest świadek zajścia)
4.Od funkcjonariuszy należy zażądać sporządzenia notatki z opisem zdarzenia.
5.Ustalić sprawcę, czyli zarządcę drogi.
6.Zgłosić mu zaistniałą zajście i zapytać go o procedurę załatwiania tego typu spraw.
W sprawach bezspornych zostaniemy skierowani do ubezpieczyciela drogi. Warto przygotować pełna dokumentacje - przyspieszy to całą sprawę.
7.W miedzy czasie można naprawić uszkodzenie na własny koszt ale należy na wszystkie naprawy brać faktury imienne i przy wypłacie odszkodowania dobiegać się zwrotów na podstawie faktur.
8.Jeżeli właściciel drogi wypiera się, należy zamówić ekspertyzę rzeczoznawcy i dochodzić swoich roszczeń przed sądem.

   OPONY

   REMONTY ZAWIESZEŃ
 

   HAMULCE
 

   KLIMATYZACJA


Nasi partnerzy:
fota   gorecki   edpol   autopartner   intercars  
pozycjonowanie Śląsk: darteye.pl
© 2008 - 2019
O Firmie  |   Oferta  |   Sklep  |   Kontakt


Valid HTML 4.0 Transitional Poprawny CSS!

prostowanie felg aluminiowych, prostowanie felg stalowych, prostowanie felg alu, spawanie felg, spawanie felg aluminiowych, felgi aluminiowe, felgi stalowe, Mysłowice, Katowice, Lędziny, Imielin, Sosnowiec, Jaworzno.